Recenze Schwarzkopf

• skvěle zafixuje

• balení do kabelky
  • odstín
  • zatím nevím

Myslím,že nápad kompaktního pudru s houbičkou je velice originální nápad.Vejde se do každé kabelky i kapsy.Používám dle potřeby i denně,zakryje velice dobře odrosty a vydrží celý den.Příště bych ráda vyzkoušela i jiný odstín,měním barvu vlasůdle nálady.Zatím velká spokojenost.Děkuji

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Přidáno: 20. května 2022

• Kvalita
  • Konzistence
  • Obal
  • Neni žádný

Šampón Gliss Aqua Revive je designově nápadity. Tvar je akorát na chyceni do ruky a jeho modrá barva odlišná od dalších produktů. Šampón je gelové konzistence, která má průhlednou barvu.
Při použití bohatě pění, stačí opravdu málo.
Má lehkou a jemnou vůni. Po vysušení by mohl vonět více, vlasy provoní lehce .
Vlasy se dobře rozčesávají a to i bez použítí kondicionéru, což si myslím je i díky hyalurunovému komplexu, po kterém jsou vlasy lesklejší a vyživenějši. Doporučuji vyzkoušet v kombinaci s kondicionérem....

Ověřený zákazník Testuj.to Silvie

Přidáno: 19. května 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• výdrž barvy a velikost balení
  • při nanášení pudru na vlasy, se může stát, že si obarvíte i hlavu a to nevypadá úplně dobře

Aplikace pudru houbičkou mi moc nevyhovovala, použila jsem na dobarvení malý štětec a výsledek byl velmi přirozený. Pudr krásně kryje šedivé odrosty, je bez parfemace, vydržel i přes noc na vlasech a nezabarvil polštář. Díky tomu, že balení pudru není moc velké, nezabere příliš místa v kabelce. Ale obsah pudru ani po několika týdnech příliš neubývá, je velmi dobře pigmentovaný. Ráda si jej opět koupím.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Vůně
  • Hydratace

Po vyzkoušení tohoto šamponu mám pocit, že jsou mé vlasy více hydratované a vyživené. Jelikož hezky pění, lze využít jen malé množství. Má příjemnou vůni a nedráždí pokožku, takže je vhodný i pro tu citlivou. Chválím i obal z recyklovatelného plastu. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Obal
  • Jemnost

Jsem unesena nádherně blyštivým vzhledem flakonu, který ve mě vyvolává pocity dovolené u moře, opravdu se povedl. Samotný produkt velmi jednoduše pění a účinně tak z ponožky hlavy odstraňuje jakékoliv nečistoty. Voní jemně, nedráždivě. Vlasy mám po umytí jemné, snadněji se rozčesávají.

Ověřený zákazník Testuj.to Bohumila

• složení
  • funkčnost - zvětšení objemu...

Šampón Gliss Hair Repair Aqua Revive je kvalitní výrobek. Zajalo mě, že obsahuje hyaluronový komplex a mořskou řasu. Tyto dvě složky zajišťují kvalitní péči o vlasy. Na druhou stranu je dobře, že neobsahují umělá barviva - je to zbytečná chemická složka v šamponu na vlasy.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Vůně
  • Struktura vlasů po použití

Za mě šampon doporučuji. Mám přírodní (nebarvené), dlouhé vlasy. Výsledek po použití je super, vlasy vypadají svěží, hydratované a pevné. Vůně samotného šampónu je příjemná. Šampon se dobře vmasírovává do vlasů, hezky pění - použití je jednoduché. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• v

šampon Gliss Aqua Revive hodnotím kladně, složení šamponu je výborné,vlasy jsou po umytí vyživené,zdají se být hydratovanější, konzistence šamponu je příjemná na vlasech, líbí se složení s hyaluronovým komplexem a mořskou řasou,ráda doporučím i dalším

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Účinnost
  • Nepálí oči
  • Stav vlasů po umytí je lepší

Tento šampon doporučuji. Mám problémy se suchými a poškozeným vlasy a málokterý šampon mi sedne. S Gliss Aqua Revive jsem spokojená, má konzistenci tak akorát. Stačí malé množství a hodně napění, dobře se s ním " hlava " myje. Vlasy jsou lesklější a jemnější. Lépe se rozčesávají

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Příjemná vůně
  • Konzistence
  • Pocit hydratace už po prvním použití

Šampon Gliss Aqua Revive je za mě velmi povedený. Musím pochválit konzistenci šamponu, která je taková "gelová". Velice příjemna a svěží je i vůně šamponu a kladně hodnotím i čirou barvu. V teplém počasí mívám vlasy sušší, proto jsem byla zvědavá, jestli mi šampon opravdu pomůže vlasy hydratovat a byla jsem mile překvapena, že účinek se dostavil už po prvním umytí. Určitě ještě vyzkouším i v kombinaci s balzámem.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• obal,
  • vůně
  • účinky

Používám pouze krémy s kyselinou hyaluronovou, teď jsem měla možnost vyzkoušet i šampon s hyaluronovým komplexem. Výsledek mě překvapil. Po použití šamponu byly vlasy více hydratované a pevnější. Dokonce si moje dcera myslela, že jsem byla u kadeřnice.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• pěnivost
  • intenzita vůně
  • vůně

Šampon jsem si velice oblíbila vzhledem k jeho vysoké pěnivosti a tomu, jak dobře umyje i moje velmi mastící se vlasy. Produktu stačí požít málo, což je velká výhoda. Vůně šamponu mi příliš nevyhovuje, ale není moc výrazná, takže ani nevadí. Celkově šampon hodnotím velmi kladně a rozhodně bych ho doporučila ženám s mastícími se vlasy.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Příjemná vůně
  • Pěkný design
  • Krémová konzistence, stačí malé množství
  • 90% přírodních ingrediencí
  • Obal z recyklovaného plastu

U šamponu Gliss aqua revive mě příjemně překvapil design, obal z recyklovaného plastu a použití přírodních ingrediencí. Šampon má jemnou vůni, je hustý a stačí ho malé množství, které vytvoří bohatou pěnu. Vlasy jsou po umytí trochu zacuchané, je potřeba použít i balzám, potom jsou svěží, lesklé a jdou lehce rozčesat.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• obal
  • jemná vůně
  • konzistence
  • výsledek

Šampón Gliss Aqua Revive mě zaujal už obalem. Správně načasované v barvě moře :). Mé suché, kudrnaté vlasy požadují hodně hydratace a tento šampón moje potřeby splnil. Vlasy po umytí jemné, i bez stylingu držely tvar, žádný frizz. Určitě sebou zabalím na dovolenou vzorek k mému stálemu šamponu.

• Balení
  • Snadná aplikace
  • Bez zápachu?
  • Snadné obnovení v průběhu dne
  • S pudrem ve vlasech si vyhrajete
  • Vydrží pár hodin

Pudr se snadno nanáší, kryje a šikovné ruce vytvoří tmavým odstínem zajímavé melírování. V průběhu dne začne pudr ubývat, ale není problém sáhnout do kabelky a barvu doplnit. Sympatičtější než sprej. Tím se ale snadněji dostanete mezi husté vlasy. Balení do kabelky, bez parfemace.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• vlasy jsou dlouho svěží
  • vlasy jsou lesklé a hladké
  • hydratuje pokožku hlavy
  • decentní vůně
  • žádné nedostatky jsem neobjevila

Hyaluronový komplex hydratuje nejen vlasy, ale i pokožku hlavy, zabraňuje jejímu vysušení a podráždění. Vlasy po použití šamponu zůstanou dlouho svěží, jako by byly čerstvě umyté. Vlasy jsou hladké, lesklé, snadno se rozčesávají a vypadají zdravě. Vůně je jemná, vhodná pro ženy i muže.

Ověřený zákazník Testuj.to Bronislava

• jednoduchost nanášení
  • kompaktní balení
  • t

Pudr na zakrytí odrostů mi vyhovuje více než sprej, přestože trochu barví pokožku, není to tak viditelné jako u spreje, navíc pudr se dá z pokožky setřít. Opravdu skvělý pomocník při odrostech, vyhovuje mi i kompaktní balení, které můžu mít stále u sebe.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlina

• aroma
  • barva

Gliss Aqua Revive šampon na vlasy je velmi zajímavý už svým vzhledem a barevnosti, kterou se liší od svých konkurentů, velni svěží vůně, dobře pění, stačí malá dávka na umytí nečistot a vlasy po použití šamponu velmi přijemně voní , můžu doporučit , ideálně na léto

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25