Recenze Schwarzkopf

Ověřený zákazník Testuj.to Romana

• balení-design
  • hebkost vlasů

šampon mě příjemně zaujal, je vońavý, vlasy jsou po používání hebké, jemné ,příjemné na omak a i se snadněji rozčesávají, voní a není potřeba je tak často umývat- za mě určitě spokojenost. dělá hodně pěny a není ho třeba tolik používat takže zřejmě vydrží i dýl,sympatická je i barvička lahvičky.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdenka

• Příjemná vůně
  • Po umytí jsou vlasy mastnější

Překvapila mě příjemná vůně šamponu a bohatá pěna z malého množství šamponu. Po umytí však byly mé vlasy zplihlé a na dotek mastnější. Také na pohled vlasy nevypadaly svěže a umytě. Šampon jsem vyzkoušela několikrát, ale výsledek byl stejný, jako poprvé.

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• jemna vune
  • lehka textura
  • snadne vymyti
  • snadne rozcesani
  • nevymyl vlasy uplne

Sampon Gliss aqua revive jsem prosel tezkymi zatezovymi zkouskami a uspel - lehka textura, jemny pocit vlasu po umyti, nadherna nevtirava vune, nebylo nutne pouziti kondicioneru pro rozcesani vlasu. Snad jedine by mi vyhovovalo vice baleni s pumpickou, ale to uz jsou jen osobni preference

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• konzistence

Gliss Aqua Revive je velmi příjemný šampon, který jemně voní a příjemně pění. Po jeho použití jsou vlasy hydratované, vypadají zdravější a lesklejší. Po použití tohoto šamponu se velice zlepšila kvalita původně vysušených vlasů a mnohem lépe se rozčesaly.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• výsledek po aplikaci
  • složení
  • vůně

Šampon na vlasy Gliss Aqua Revive obsahuje složky s hyaluronovým komplexem a mořskou řasou, což má výrazný vliv na konečný výsledek. Vlasy jsou po aplikaci lesklé, jemné, hydratované a velmi dobře se rozčesávají. Šampón se velmi dobře aplikuje, dobře pění a má příjemnou vůni. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to eva

• výborný výrobek

po použití šamponu jsem byla mile překvapená nejen jeho příjemnou vůní, konzistencí a především tím jaké byly mé vlasy po umytí tímto šamponem, tento výrobek mohu klidně doporučit všem těm, které hledají pro své vlasy kvalitní a hlavně účinný výrobek

Ověřený zákazník Testuj.to Romana

• Vůně
  • Složení

Po aplikaci jsou vlasy mnohem více jemné, vyživené a hydratované. Po užívání tohoto produktu se cítím mnohem více svěží. Šampon má skvělé složení a konzistenci. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout hyaluronový komplex, díky kterému je tento produkt naprosto úžasný.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• složení
  • pocit po umytí

Hodnotím šampon Gliss Aqua Revive vlemi kladně, účinek šamponu na vlasy je skutečně hydratační, vlasy po umytí jsou lesklé, vyživené, vůně šamponu je příjemné, líbí se mi složení s hylauronovým komplexem a mořskou řasou, konzistence šamponu je optimální.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

Zakoupeno v Testuj.to

• hyaluronový komplex a mořskou řasou
  • Rychlost účinku na regeneraci a hydrataci vlasů
  • Možnost, každodenního používání
  • Neshledán, žádný nedostatek

Gliss Aqua Revive šampon na vlasy ráda používám, protože jsem měla z dovolené, velmi poškozené vlasy. Šampon mi vlasy zachránil, protože, bych je musela jinak ostříhat. Každý den chodím plavat do plaveckého bazénu, proto vlasy každý den umývám a vlasy mám díky tomuto šamponu hydratované, vyživené a hyaluronový komplex je velice účinná složka, pro moje zatížené vlasy. Jsem ráda, že jsem tento šampon mohla otestovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Čirá barva
  • Bohatá pěna
  • Lehkost vlasů
  • Svěží pocit pokožky na hlavě
  • Chybí mi trochu ta vůně

Příjemný šampon. Krásně pění a už při sušení vlasů je znát, že jsou hebší. Po uschnutí jsou vlasy lehoučké, jako by se mi zároveň i na mysli ulehčilo, dodává celkový svěží pocit. Celkem dobře se rozčesává i bez balzámu. Mé vlasy mají sklon se vlnit po umytí, s ostatními šampony se také zvlní, ale jsou zacuchané a musím se brzo učesat a vlnky jsou ty tam. S tímto šamponem si je můžu užívat déle bez nutkání se hned učesat hřebenem. Jediné co mi chybí je vůně, která je spíš neutrální. Jinak spokojenost.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Vune
  • Složení
  • Nic proti

Se šamponem Gliss Aqua Revive jsem opravdu spokojená a určitě doporučuji. Líbí se mi svěží,příjemná vůně, složení s hyaluronovym komplexem a konzistence akorát. Krom toho se příjemně drží, tak akorát do ruky a má hezkou mořskou barvu obalu. Vlasy jsou po umytí svěží a hydratovane opravdu delší dobu.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Vlasy neelektrizují
  • Vlasy jsou hydratované

Díky úžasné příjemné vůni S Gliss Aqua Revive šamponu, která je lehká, nevtíravá , mám provoněné vlasy dlouhodobě. Moc se mi líbí, že po použití šamponu jsou mé vlasy hladké, značně hebké na dotek. Nijak neelektrizujía velmi lehko se rozčesávají. Já vřele doporučuji vyzkoušet pro hydrataci a krásu vlasů .

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

Zakoupeno v Testuj.to

• Neobsahuje žádná uměla barviva.

Líbí se mi přírodní složení šamponu, hezký obal a mořská barva . Po použití mám příjemný pocit výživných vlasů , dobře hydratovaných a dlouhodobě provonenych svěží vůní . Jsem s výsledky umytí vlasů velmi spokojená . Šampon dobře pění a lehko se vymývá . Doporučuji .

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• dobře pění
  • dobře se smývá
  • dobře hydratuje
  • .

Jsem spokojená, Gliss Aqua Revive šampon zanechává vlasy hebké a poskytuje vlasům správnou péči. Do vlasů se aplikuje dobře ,krásně a rychle napění, bez problémů se smývá. Dobře myje vlasy a čistí pokožku hlavy. Gliss Aqua Revive šampon na vlasy má dobrou konzistenci, vůni i složení, poskytuje vlasům správnou péči.

Ověřený zákazník Testuj.to Iva

• příjemná konzistence
  • nevysušuje

Gliss Aqua Revive šampon má výborný poměr kvality a ceny. Použití je snadné, šampon pěkně pění a stačí ho aplikovat pouze jednou a malé množství, tak vám vydrží opravdu dlouho. Vlasy i pokožka hlavy jsou po použití nevysušené a příjemné na dotyk. Doporučuji ke koupi.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• vůně

Tento výrobek mohu jedině doporučit. Krásná vůně, slušná cena, vlasy jsou již po několika málo použitích pevnější, lesklejší, jemnější, celkově působí zdravěji, šly i krásně rozčesat. Určitě koupím i příště., jsem naprosto spokojená, hodnotím velice kladně.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• účinek

Šampon má moc hezké složení bez zbytečných blbostí. Pro můj typ vlasů (suché, jemné, bez objemu) je naprosto ideální a určitě ho mohu doporučit všem se stejným typem vlasů. Vůně je velmi příjemná a zároveň nevtíravá. Vlasy po umytí působí hydratovaně a nejsou zplihlé, šampon splňuje to, co slibuje. :)

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Vůně
  • Super pěna
  • Vyživené vlasy
  • Vlasy vypadají dlouho svěží

Šampon mi vyhovuje, vlasy jsou po něm nadýchané, svěží, hydratované a navíc tak dlouho vydrží, takže je nemusím mýt každý den, jako doposud. Dobře se rozčesávají, i když třeba zapomenu použít kondicionér. Jako bonus je naprosto skvělá vůně. Velká spokojenost.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Efekt na vlasy
  • Slozeni
  • Vune
  • Nemam výhrady

Sampon Gloss aqua revize mne překvapil svým složením a účinky na me vlasy, které mají sklon se mastit. Tento výrobek jsem měla možnost otestovat poprvé. Vlasy se méně mastily a působily zdravějším dojmem. I vůně produktu byla příjemná. Všem ženám doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• obal
  • pěnivost
  • účinnost

Jsem nadšená. Opravdu mě překvapilo, že po umytí Gliss Aqua Revive šamponem nebude třeba používat kondicioner. Vlasy jsou lehké, nadýchané, pružné a měkké. Žádné tuhé bodliny. Stačilo malé množství a hned byla bohatá pěna. Tento šampon bych se nebála používat každý den.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25