Recenze Schwarzkopf

• Snadná aplikace
  • Neutrální vůně
  • Praktické balení
  • Zatím málo odstínů

Zakrytí odrostů pudrem je dobrý nápad, lepší než spreje na vlasy. Aplikace je velmi jednoduchá a přesná. U sprejů se mi stávalo, že jsem omylem obarvila i pěšinku. Vlasy nejsou o použití slepené. Balení je maličké, praktické a dlouho vydrží. Doufám, že bude brzo k dostání více odstínů.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Dobře pění
  • Lesklejší a pevnější vlasy

Šampon se velmi dobře nanáší - skvěle pění, což mi vyhovuje, jelikož šampon nanáším jen jednou. Mám jemné vlasy, po umytí mi přišly více lesklé a možná i pevnější. Vůně je taková přírodní, neutrání, určitě ne špatná. Líbí se mi i balení lahvičky šamponu

Ověřený zákazník Testuj.to hela

• obal
  • vše ok

pocit po použítí šampon Gliss Aqua Revive je vyrovnaný a asi nejpříjemnější, co jsem měla. připadám si, jako nová a právě vylezlá z moře. je fajn používat takovéto přírodní prostředky a kosmetiku. za mne určitě doporučuji a dávám palec nahoru. vše ok.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Pěnivost
  • Vůně

Šampon jen moc fajn. Vlasy jsou po umytí příjemné na dotek, šampon dostatečně pění, není třeba velkého množství, jeho konzistence je hustá. Šampon hezky voní, i manžel si všimnul. S vlasy se po umytí dobře pracuje. Jsem s ním spokojená a doporučuji všem....

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• obal
  • nijaký

Šampon sem vyzkoušela asi tak 5 krát,ale nějak mě neoslovil.Za mě je nijaký..nemastný neslaný.Prostě umeje vlasy,ale žádná zněma na vlasech.Prostě obyč šampon v lákavém obalu a popisu.Alew nádherně voní to se musí nechat:-) Ale koupím jen párkrát do roka na umytí vlasů.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Snadné nanášení
  • Nešpiní
  • Dobře se vymývá
  • Malý výběr odstínů

Pudr jsem pořídila v barvě hnědé. Manipulace s ním je naprosto bezproblémová, snadno se nanáší, pěkně kryje odrosty a zároveň opticky skryje místa,kde je vlasů méně, což je velmi pozitivní. Dobře se vymývá obyčejným šamponem, na vlasech nezůstala ani stopa. Za mne spokojenost, vytknout mohu pouze malý výběr odstínů.

Schwarzkopf BC Bonacure Sensitive Soothe Shampoo 200 ml

Schwarzkopf BC Bonacure Sensitive Soothe Shampoo 200 ml

Ověřený zákazník Bezvavlasy Ověřený zákazník

Zakoupeno v Bezvavlasy

vlasová pokožka čistá, hydratovaná, vydrží s přehledem tři čtyři dny

Schwarzkopf BC Bonacure Scalp Genesis Soothing Serum 100 ml

Schwarzkopf BC Bonacure Scalp Genesis Soothing Serum 100 ml

Ověřený zákazník Bezvavlasy Ověřený zákazník

Zakoupeno v Bezvavlasy

mám ve vlasové pokožce lupénku a mohu jen doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• Pěnivost
  • Pocit na pokožce
  • Bez hydratace vlasů

Na jedno umytí je šamponu potřeba malá dávka, jelikož hezký pění. Po použití vlasy příjemně voní. Bohužel to jsou všechny klady, jelikož šampon mi nesedl. Místo hydratace mě šampon vysouší pokožku a vlasy vypadají již druhý den jako před umytím. Za mě velké zklamání, protože Gliss šampony mám ráda

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• Vůně a hydratovanost vlasú
  • Mohlo by ho být víc

Šampon rozhodně doporučuju tomu, kdo má problemy se suchými vlasy a s lupy, výborně hydraruje, mam po něm pocit přetrvávací vlhkosti ve vlasech a také lupů výrazne ubylo už po necelem mesici používáni. Navíc moc hezky voní, takže vnáší trošku radosti i do obyčejneho mytí vlasů

Ověřený zákazník Testuj.to Čechová

Zakoupeno v Testuj.to

• Svěží pocit zvlhčených vlasů dlouho po umyti
  • Vliv na pokožku
  • Nevím o ničem

Výborný šampon ve fajn láhvi, která skvěle padne do ruky, konzistence tak akorát, příjemná vůně , dobře se roztírá, přiměřeně pění, po umyti a osušení svěží pocit zvlhčených vlasů dlouho poté,a po nekolikerém použití i zlepšení kvality pokožky hlavy.

Pallete Deluxe 909 modročerný 50 ml

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Příjemná vůně
  • Šampon hodně pění
  • Vlasy se snadno rozčesávají
  • Vlasy vypadají po umytí dobře
  • Složení

Při použití šamponu Gliss Aqua Revive mne jako první zaujala krásná vůně. Překvapilo mne, že šampon hodně pění, ale přesto se snadno z vlasů vymývá. Potěšilo mě složení a důrat na ekologii a recyklaci. Vlasy šly po umytí i bez kondicionéru poměrně snadno rozčesat a byla lesklé a hebké.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• velikost balení
  • aplikace houbičkou

Malý šikovný pudr akorát do kabelky. Aplikace houbičkou chce trochu cviku, více by se mi líbil štěteček. Ono i po pár použitích je houbička hodně "špinavá" a jen při uchopení se zašpiním. Nicméně krycí schopnost je parádní. I při pocení drží a smyje se až s šamponem. Navíc cena jako za balík barvy je příjemná.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Hydratace
  • Vůně

Šampon na vlasy Gliss Aqua Revive je velice příjemný na pokožku hlavy, krásně voní a vlasy jsou po něm hezky hydratované, jemné a dobře se rozčesávají. Jelikož se mi vlasy hodně mastí, je vhodný pro každodenní používání, což je velice důležité. Určitě bych šampon doporučila každé ženě.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• konzistence
  • pozitivní účinky na vlasy
  • vlasy se méně mastí
  • nevýrazna vůně

Gliss Aqua Revive šampon mně zaujal svým složením, obsahuje hyaluronový komplex a výtažky z mořské řasy. Má příjemnou konzistenci, dost pěni, takže stačí i malé množství. Vlasy jsou po použití jemné, nemastí se a pomohl mi také v boji proti lupům. Má jemnou vůni. Rozhodně produkt doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Sloto
  • Prijemna vůně produktu.
  • Normalni

Šampon je gelovy a světle modrý produkt.
Normální,žádný zázrak,
Vytvoří příjemnou bohatou pěnu.
Pekne voní.
Vlasy mne přišli zhydratovane.
Po více používání.
Dobrý na cesty,když potřebujete jen umit vlasy.
Jinak za mne jestli příště koupím,tak jen partnerovi,protože má krátké vlasy a neřeší další věci u šamponu,jako péče,hydrataci,vzhled po úpravě a tak.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• nádherný obal
  • vůně
  • hydratace

Gliss Aqua Revive má krásně modrý obal. Šampon navíc má velmi jemnou vůni. Použití je velmi jednoduché, protože stačí velmi malá kapka a šampon krásně pění. Vlasy jsou po něm lesklé a navíc velmi jemné. Je na něm vidět hned na první pohled, že krásně hydratuje. Zatím používám jen krátce, ale jsem s ním hodně spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Vyroben z recyklovatelných materiálů
  • U mě účel nesplnil

Produkt láká koupí už jen složením a obalem z recyklovatelných materiálů. Šampon je konzistencí trochu pocitově těžší, ale vůně je příjemná a opravdu mi připomíná vůni moře.
Po použití šamponu jsou u mě vlasy těžší, špatně se rozčesávají a jsou bez lesku.
Možná s použitím kondicionéru by byl výsledek mnohem lepší.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeňka

Přidáno: 13. května 2022

• Ssnadné použití.
  • Balení

Otestovala jsem výrobek na krytí odtostů Paletě Root. Byla jsem mile překvapená snadným nanášením na prostý. Hlavně mně překvapilo že nepouští barvu na polštář a vydrží i po umytí vlasů, tak mi prodlouží intervaly mezi barvením vlasů
Jsem velmi spokojená.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25