Recenze Schwarzkopf

Ověřený zákazník Testuj.to Jarmila

• Konzistence
  • Přiměřeně pění
  • Vlasy po něm jsou jako dětské vlásky
  • Lesklé vlasy
  • Vlasy se krásně rozčešou, nejsou antistatické

Už při dávkování šamponu jsem byla překvapená příjemnou konzistencí šamponu. Další byla velice příjemná vůně podobající se vůni zeleného čaje. Moje vlasy jsou slabé po nemoci a vysušené po barvení. Po použití šamponu jsem nechtěla uvěřit, jak vlasy krásně vypadají a jak jsou lesklé. Jako dětské zdravé vlasy. Takže jsem mytí vyzkoušela ještě dvakrát v rozpětí několika dnů, kdy vlasy potřebovaly zase umýt. Za mě nejlepší šampon, který jsem doposud použila. Každému bych ho doporučila. I mužům.

Ověřený zákazník Testuj.to Jiřina

• Snadné použití
  • Kompaktní velikost
  • Perfektní zakrytí odrostů
  • Výdrž pudru na vlasech

Pudr na zakrytí odrostů v hnědé barvě jsem poprvé vyzkoušela v den, kdy jsem plánovala návštěvu divadla a nestíhala si obarvit vlasy. Nanesla jsem ho odpoledne a vydržel krásně až do noci, kdy jsem se vracela domů. Aplikace houbičkou je snadná a rychlá. Hnědá barva se k mým barveným vlasům čokoládovým odstínem perfektně hodí. Líbí se mi hlavně malé balení, které jsem si s sebou pro jistotu vzala do kabelky. Poměr cena výkon je opravdu úžasný. Určitě si ho zase pořídím.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Výživa vlasů
  • Vlasy jsou vzdušné
  • Cenová dostupnost
  • Nejsem si jistá, jak moc do hloubky vyživuje

Jako první šampon zaujme svou krásnou vůni. Stejne takhle vlasy voní i po umyti.
Šampon perfektně pění. Vlasy jsou pak po umytí hodně lehké a vzdušné a zároveň vyživené. Na rozdíl od vyživujících šamponu, které nechají vlasy těžké a splihlé, nechá tento šampon vlasy velice nadýchané a lehké. Další bonus je cenová dostupnost. Nejsem si však jistá, jak šampon vlasy vyživí dostatečně do hloubky.

Ověřený zákazník Testuj.to Juliette Denise

Přidáno: 9. května 2022

• Barva
  • Konzistence
  • špatně se otevírá

Výborný pudr Palette root retouch na krytí odrostů.
Nemastí vlasy.
.........................................................................................................................................................

Určitě zase produkt koupím.

Ověřený zákazník Testuj.to Ludmila

Přidáno: 9. května 2022

• konzistence - snadné nanášení
  • dobře pění
  • pocit dobře umytých vlasů
  • nic jsem nezjistila

Vlasy jsou již po prvním použití mnohem lepší kondici, jsou nezatížené a lesklé. Šampon velmi dobře pění, jeho konzistence je příjemní a tedy se dobře nanáší. Hodně snadno se vymývá. Také příjemně voní a vůně vlasům vydrží. Vlasy jsou hebké a uhlazené.

• vše

Po snadné aplikaci pudru vypadají vlasy skvěle. Šediny a odrosty dokonale splynuly s hnědou barvou vlasů. Na rozdíl od sprejů barva nestéká po hlavě a vlasy nějak nezatěžuje. Bez nutného doplnění pudru vydržel do dalšího mytí. Vzhled vlasů je přirozený. Vlasy jsou hebké a lesklé. Jsem nadšena. Krásné, lehoučké a malé balení může být součástí obsahu kabelky.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• Diskrétní balení
  • Snadná aplikace
  • Vydrží celý den
  • Sytá barva která překryje šediny
  • Na obale není primárně český název
  • Kdyby nebyl u vlasové kosmetiky tak nevím na co je
  • Spletla bych si ho se stíny nebo tvářenkou

Pudr na odrosty byl první výrobek který jsem na zakrytí šedin vyzkoušela.Jsem s produktem spokojená protože mi vyhovuje malé diskrétní balení,aplikace pomocí přiložené houbičky a to že barva vydrží opravdu celý den.Použila jsem hnědý pudr na své mahagonově obarvené vlasy a přechod barev byl velmi povedený.S výsledkem jsem moc spokojená.Cena pudru odpovídá a je přijatelná na to kolik opravdu vydrží.Tento pudr budu i nadále kupovat abych ho měla vždy po ruce a mohla mít perfektně upravenou barvu vlasů bez šedivých odrostů

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Balení
  • Odstín

Produkt je ideální svým malým balením, protože se krásně vejde do kabelky a je možnost upravit vlasy i během nějaké večerní akce. Snadná aplikace přiloženou houbičkou. Zakoupila bych i tak, protože jsem chtěla produkt vyzkoušet. Všem ostatním uživatelům mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Alois

• krásná vůně
  • stačí malé množství
  • dobře pění
  • vlasy jsou jemné, vyživené

Šampon Gliss Aqua Revive je ideální pro normální i suché vlasy. Šampon krásně pění, takže stačí nanést malé množství, lahvička tedy vydrží dlouho. Má skvělou vůni, která je na vlasech cítit i druhý den. Vlasy jsou po použití jemné, hydratované, vyživené, lesklé.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 6. května 2022

• příjemná vůně

Šampón Gliss Aqua Revive hodnotím zhruba po 3 týdnech používání. Kromě toho, že tento šampón hezky voní a dobře pění, jsem měla i dobrý pocit po jeho použití. Mám sušší vlasy se sklonem k třepení konečků. Po použití jsem měla pocit hladkých hydratovaných vlasů, které se dobře rozčesávaly.

Schwarzkopf Osis Texture Refresh Dust Dry Shampoo 300 ml

Schwarzkopf Osis Texture Refresh Dust Dry Shampoo 300 ml

Ověřený zákazník Pro-vlasy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. května 2022

Zakoupeno v Pro-vlasy.cz

• splňuje to co se od něj očekává, doporučuji

• Výdrž
  • Velikost balení

S pudrem na zakrytí odrostů jsem velmi spokojená. Krásně mi zakryl šediny. Aplikace je jednoduchá, vydrží do dalšího umytí vlasů. Skvělé pro ty, kteří nemají čas na aplikaci barvy nebo návštěvu kadeřníka. Navíc je vyhovují i velikost pudru, vejde se i do malé kabelky, takže můžete mít stále při sobě.Hnědá barva super, velmi přirozená.Produkt mohu všem jen doporučit. Kvalita za rozumnou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Přidáno: 4. května 2022

• barva
  • designový obal
  • textura

Gliss Aqua Revive šampón je šampón, který Vás zaujme již svým obalem a barvou. Snadno se nanáší a příjemně voní, po umytí jsou vlasy vyživené, lesklé a hebké i několik dní po umytí. Tento šampón se stal mojí 1. mezi šampóny a tak ho můžu vřele doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Alžbeta

Přidáno: 4. května 2022

• zloženie
  • štruktúra
  • obal
  • vôňa
  • vôňa (čiastočne)

Super, až na jednu vec a to, že mi šampón veľmi pripomínal čistiaci prostriedok na kúpeľne, ktorý mi došiel približne dva týždne pred tým, než som prvý krát použila tento šampón. Milovala som tú vôňu, takže to bol plus ale zároveň aj mínus pri tomto šampóne. Každopádne, za mňa skvelý výrobok a určite by som zvažovala jeho kúpu znovu.

• malé kompaktní balení
  • výsledný barevný odstín
  • přesnost aplikace
  • výdrž
  • ulpívání barvy na prstech

Oceňuji pohodlnou a přesnou aplikaci výrobku pomocí houbičky, stejně tak výdrž výsledného barevného efektu, který je velmi přirozený. Jako nevýhodu vnímám, že při aplikaci se trochu umažete. Malé kompaktní balení se vejde do každé kabelky, pro aplikaci postačí malé množství výrobku.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Přidáno: 3. května 2022

• Design
  • Bezbarvý
  • Dobře se nanáší

Vlasový šampón Gliss Aqua Revive je úžasný a pocit jemných a hydratovaných vlasů již poznat po prvním umytí. Krásně voní a vůbec není třeba použít kondicionér, jelikož obsahuje hylauronový komplex a mořskou řasu. Má bezbarvou konzistenci, což je výhodné pro vlasy blond. Monika J.

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

Přidáno: 1. května 2022

• velmi příjemná vůně

Gliss Aqua Revive šampon na vlasy je určený pro suché vlasy které potřebují hydratovat. Po aplikací šamponu jsou vlasy nezatížené, lesklé a vypadají zdravě. Šampon se může požívat pravidelně i třeba každodenně. Velmi se mi líbila zajímavá vůně šamponu.

Ověřený zákazník Testuj.to Mili

Přidáno: 30. dubna 2022

• balení
  • hydratace vlasů
  • snadná manipulace

Ráda tento výrobek doporučuji všem. Od první chvíle mě upoutala velice příjemná vůně výrobku. Šampon dobře pění a snadno se smyje. Vlasy po něm působí hezky zregenerované a hydratované. Neměla jsem se značkou Gliss dobré předchozí zkušenosti, ale tento výrobek mě přesvědčil dát mu ještě jednu šanci. Ráda si šampon koupím znovu.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Přidáno: 29. dubna 2022

• Hydtatace
  • Jemnost při rozčesání
  • Silnější vlasy
  • Zdravější
  • Lesklejší

Za mě top výrobek už po prvním použití.Vlasy si barvím na blond a ještě k tomu procházím menopauzou.Takže vlasy už nejsou co bývali.Až do teď! Po použití šampónu vyživené, lesklé , hydratované .Jako ve 30 ti? a k tomu ještě velmi příjemně voní.Chystám se vyzkoušet i neoplachovací balzám.

Ověřený zákazník Testuj.to KLÁRA

Přidáno: 29. dubna 2022

• lehká konzistence
  • nezatěžuje vlasy, vlasy nejsou zplihlé
  • nemastí kořínky
  • vlasy vyživuje a hydratuje
  • vlasy jsou po použití svěží a lesklé
  • je vhodný i pro časté použití
  • je k dostání za skvělou cenu
  • může konkurovat i dražší kosmetice, která se prodává v salonech
  • balení je příjemné, lehké, hodí se do sprchy a do držáků (není zbytečně velké)
  • připomíná moře a dovolenou, vůni dálek
  • vyloženě dodává energii do života
  • vlasy nejsou roztřepené a krepaté
  • vlasy jsou uhlazené
  • určitě je vhodný i pro dlouhovlásky
  • není nic, co by se mi nelíbilo

Šampon mě příjemně překvapil jemností a nádhernou vůní, která připomíná moře, letní dovolenou a čistotu. Vlasy perfektně vyčistí, a přitom je zanechá lehoučké, svěží a voňavé. Vůně na rozdíl od některých jiných značek vydrží nejméně 3 dny. Vlasy jsou hydratované, zvláště doporučuji pro suché vlasy, které jsou nepoddajné a se sklonem ke krepatění, ale zrovna tak i pro vlasy jemné, které potřebují objem. Perfektní je i pro dlouhé vlasy a vlasy se sklonem k třepení. Po použití jsou vlasy lesklé, mají objem a konečky tak netrpí. Šampon vlasům dodá novou sílu a energii a jeho složení je podobné jako u profesionálních šamponů, které jsou ale mnohem dražší. Velice mě překvapil, protože jsem zvyklá na dražší cenovou kategorii, a přesto obstál na jedničku. Můžete ho používat s klidným svědomím často, protože vlasy nezatěžuje a nemastí. Ocenila bych použití celé vlasové řady a určitě bych ráda vyzkoušela i barvy na vlasy zn. Schwarzkopf.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]