Recenze Schwarzkopf

• obal
  • absence barviv
  • svěží vůně
  • zatím nic

Příjemný bezbarvý šampon, s dobrou pěnivostí, stačí ho použít malé množství. Vůně je svěží a je dlouho cítit z vlasů. Vlasy jsou po umytí příjemné na dotek, nevysušené a stačí jen jedno mytí. I obal je velmi lákavý, modrá barva mu sluší. Určitě budu používat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• pěnění
  • konzistence

Na této recenzi se podílím se svým přítelem. Dostala jsem možnost si odzkoušet šampon Gliss Aqua. Celý život zápasím s vlasy a velkým objemem, kdy až GliSS výrobky mi sedí. A tento šampon je obzvlášť jedinečný tím, že po použití jsou vaše vlasy neuvěřitelně lehké, vzdušné a jako bonus je svěží vůně. Výhody jsou, že krásně pění a žádná vodnatá konzistence. Vůně je svěží, ideál na léto.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Konzistence
  • Schopnost hned pěnit i při menším množství

Krásně voní, není ho potřeba tolik, protože se krásně napění už při prvním použití.
Používala jsem ho asi měsíc a i po tak krátké době jsem spokojená s výsledkem.
Hyaluronové komplex krásně vyživuje kořínky a vlasy jsou lesklejší a jemnější.
Krásně vyživuje.

Ověřený zákazník Testuj.to Ilona

• Hydratace,lesk

Sampon můžu velice pochválit,vlasy jsou hydratovane,lesklé vzdušné a přesto nejsou vlasy rozčepiřené.nesvedi mě po něm pokožka, nedělají se strupy....takže za mě mohu doporučit a určitě využijí i jiné výrobky z této řady masku ,hydratacni sprej atd.....děkuji Ilona

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Vůně, pěnivost, hydratace,

Šampon budí svěží a lehký dojem svou průhledností. Po nanesení do vlasů relativně málo pění, rozhodně je potřeba aplikaci šamponu opakovat. Příjemná je svěží vůně mořského vánku, která se znásobí po použití kondicionéru, který rozhodně doporučuji použít. Po vysušení jsou vlasy na dotek příjemně hydratovaná, hebké a lesklé. Myslím, že to, co šampon slibuje i vyplní. Šampon doporučím spíše pro kratší vlasy, protože je ho potřeba relativně větší množství ke kvalitnímu umytí vlasů. Já krátké vlasy mám, proto ho přidávám do sportovního batohu, se kterým chodím do bazénu a posilovny.

• kompaktní balení, vhodné do kabelky
  • funkčnost produktu jako takového

Na produktu je sympatické, že se vleze do každé kabelky, je malý. Bohužel za mě nemohu říci, že by měl dobré krycí vlastnosti - na zakrytí odrostu potřebujete aplikovat několik vrstev. Čekala jsem více. Pro jednorázové zakrytí odrostů zůstanu spíše u některého ze sprejů pro zakrytí odrostů.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• vůně

Gliss Aqua Revive šampon jsem použila na mé normální vlasy. Po umytí byly vlasy provoněné, lesklé, lehké a hydratované (hyaluronový komplex). Šampon má velmi hezkou vůni a dobrou konzistenci. Také oceňuji, že šampon obsahuje 90 % ingrediencí přírodního původu.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Hebkost
  • Vůně
  • Konzistence
  • Nenašla jsem

Vlasy jsou po použití velice nádherné. Sampon je příjemný na pokožce hlavy. Sampon se hezky nanáší a hezky pění. Vlasy jsou po umyti na dotek příjemné, hebké, lesklé a překrásně voní. Tento produkt si určitě budu kupovat pravidelně, jelikož jen málokterý produkt udela takto krasne vlasy.

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• jednoduše se vymývá
  • složení, které nezatěžuje vlasy
  • vůně
  • Vlasy se mi začínají mastit od druhého dne

Už nějakou dobu trpím na suché konečky a mastné kořínky. Proto mě příjemně překvapil šampon Gliss Aqua Revive už od prvního použití. Krásně se z vlasů vymyl a po vysušení jsem cítila, že jsou vlasy hladší. Dokonce i při rozčesávání jsem se nemusela potýkat s tradičními zacuchanými partiemi (především na předních horních vlasech, které jsou nejvíce namáhané). Takže musím uznat, že dostál svému jménu a vlasy mi i krásně hydratoval. Co se týče výdrže vlasů bez dalšího mytí, tak po druhém dnu už pomalu začínám pozorovat, že se mírně mastí a třetí den už to chce nějakou další úpravu. Což ale nijak nevybočuje ze zkušeností s jinými šampony.

Schwarzkopf Palette Compact Root Retouch vlasový korektor Brown 3 g

Schwarzkopf Palette Compact Root Retouch vlasový korektor Brown 3 g

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• snadná aplikace
  • krytí odrostů
  • stálost barvy

Palette Root Retouch kompaktní pudr na zakrytí odrostů - drží na vlasech až do dalšího mytí, nepouští barvu - nešpiní. Je v malém praktickém balení. Vlasy se po něm méně mastí. Nanáší se pomocí houbičky, což umožní přesnější aplikaci než produkt ve spreji.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Vůně
  • Pěnivost
  • Vyživení vlasů

Tato novinka od Gliss mě moc mile překvapila. Po použití šampónu moje vlasy nejen krásně voněly, ale také byly krásně hebké a jemné na dotek. Šampon používám spolu s kondicionérem a jsem velmi spokojená, vlasy jsou hezky lesklé a vypadají zdravěji...

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Příjemné vlasy na dotek
  • Zdravě vypadající vlasy
  • Hydratované
  • Svědivá pokožka hlavy

Šampon Gliss Aqua Revive na mne udělal kladný dojem. Vlasy jsou po umytí šamponem lesklé, zdravě vypadající a lehké. Oceňuji 90% přírodních ingrediencí a recyklovaný obal. Jediné co mi vadilo je svědivá pokožka hlavy. Ale to mívám po většině šampónů.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Snadne rozcesavani vlasu
  • Nizka intenzita vune

Vzdy jsem mela rada produkty od Schwarzkopf Gliss, takze kdyz jsem videla tuhle novinku, musela jsem ji vyzkouset. Po dvou tydnech pouzivani samponu vnimam, ze me vlasy jsou vice hydratovane, vyzivene a leskle. Jedinou nevyhodu vnimam, ze tento vyrobek nema moc intenzivni parfemaci, takze ho z vlasu necitite.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Kvalita
  • Jemnost vlasů
  • Lesk

Super šampon, který s kombinací balzámu na vlasy dělá úplné zázraky. Vlasy jsou krásné již od prvního použití. Ta vůně, jemnost a celková změna. Nevěřila jsem, ale měnit určitě nebudu. Za mě top novinka se vším všudy, určitě doporučuji všem a nebudete litovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• složení
  • konzistence
  • po usušení větší zadrhávání

Šampon je příjemný nevtíravou vůní a průhlednou konzistencí. Po nanesení se lehce napění a hezky vlasy omyje. Po mytí jsou vlasy snadno rozčesatelné, jen po usušení mi šly vlasy někdy hůře rozčesat. To vidím jako jediné mínus. Šampon na barvené vlasy mi vyhovoval více.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• hydratace
  • vyživení
  • lesk
  • přijatelná cena

Gliss Kur vždy patřil mezi mé oblíbené značky a nová řada Gliss Aqua je ještě větší radost. Vlasy jsou po umytí krásně lesklé a vyživené a velký plus je, že šampon vlasy nijak nezatěžuje a jsou vzdušné, lehké, super nadýchané. Za mě ideální řada na léto, kdy budou vlasy trpět sluníčkem a chlorovanou vodou z bazénu.

• kompaktní
  • zakrývá odrosty dostatečně
  • působí i prosti mastění jako suchý šampon
  • trochu hůře se krabička otvírá

šikovné kompaktní balení. Odrosty zakrývá úspěšně, jen je potřeba to po vyspání lehce doplnit kolem kontury obličeje. Působí i jako suchý šampon, že se pak vlasy tak nemastí. A když mám culík, lze s ním zakrýt i místy prosvítající pokožka nebo trochu řidší kouty :)

Schwarzkopf BC Bonacure Fibre Force Fortifying Shampoo 200 ml

Schwarzkopf BC Bonacure Fibre Force Fortifying Shampoo 200 ml

Ověřený zákazník Pro-vlasy.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Pro-vlasy.cz

• Koupila jsem na zkoušku a udělala jsem dobře, vlasy nezatěžuje a krásně voní

• Snadné nanášení
  • Trvanlivost ve vlasech
  • Ideální velikost
  • Pevné zavírání
  • Dokonalé zakrytí šedin

Pudr, který dokáže zázraky na počkání. Velmi snadno se nanáší a ve vlasech drží. Ideální pomocník, který je prakticky balený s pevným zavíráním. Večer pak neobarví polštář, což je úžasné a krytí vydrží až do druhého dne. Je to malý zázrak, nechci už nic jiného.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 11. května 2022

• Dlouhotrvající krásná vůně
  • Vyživené vlasy
  • Lesklé a jenmné vlasy
  • Vlasy a konečky se netřepí
  • Stačí si vlasy umýt jednou týdně a pořád vlasy vypadají jako čerstvě umyté
  • Nemám co vytknout

Šampón má dlouhotrvající krásnou vůni. Vlasy jsem měla krásně vyživené, lesklé, hedvábné, hydratované, lehké, netřepily se mi a ani konečky vlasů se netřepily... Vlasy jsem si myla jednou týdně a pořád vypadaly jako by byly čerstvě umyté. Což je pro mě velké plus. Určitě mohu všem doporučit a vyzkoušet, určitě bude moc spokojené.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25